HdfRateT5cI

Анна Шміляк – юна дівчина з міста Ужгород, приїхала до Києва практично на останні гроші. До столиці дівчина приїхала, щоб її послузали в шоу «Голос країни». Як зізналася дівчина, поки що це найголовніша справа її життя.

Анна з бідної сім’ї, живе в жахливих умовах в ужгородському гуртожитку. Зізналася, що економить практично на всьому, щоб вижити. Напевно, саме такі умови життя і змусили цю мініатюрну красуню зважатись на такий сміливий крок. Вона купила квиток в одну сторону і навіть не знала з чим і як буде повертатися додому.

“Я мрію стати співачкою, пов’язати своє життя з музикою. Саме тому я прийшла на “Голос країни. Це шанс для мене вирватися з убогості” – розповіла Анна.

Всі ми знаємо гучний хіт “Addicted To You”. Саме цю пісню Анна виконала на шоу, чти здивувала Тіну Кароль і Потапа.

“Я хочу тебе в свою команду, – емоційно заявила Тіна Кароль, – ти маєш дуже крутий потенціал і з моєю допомогою можеш вирости в цьому шоу. Це кантрі-дівчина в моїй команді – я тебе чекаю”. – Так прокоментувала виступ ужгородки Тіна Кароль.

“Я знаю що зробити з твоїм голосом і який репертуар тобі запропонувати, – зазначив Потап. “Зі мною зможеш багато заробити” – пожартував продюсер.

Між Тіною Кароль та Потапом виникла навіть невелика суперечка, обоє хотіли попрацювати з Анною над її талантом. Вибір і останнє слово було тільки Анною і вона сказала «так» саме Тіні Кароль.