Ужгородська «Говерла» здобуває другу перемогу поспіль в Чемпіонаті України з футболу!

Чудова весняна погода допомогла вчора ужгородському клубу здобути ще одну перемогу і піднятися вище в турнірній таблиці.

Спочатку матч проходив доволі спокійно і без гострих моментів з обох сторін. Так гра тривала до 33 хвилини, коли одна з атак «говерли» завершилася успіхом. Взятий в оренду з команди «Динамо» Лукман Аруна зробив гольовий пас на Валерія гришина і рахунок змінився вже на нашу користь.

Не довго треба було чекати другого голу. Вже через 3 хвилин, Фещук, який зараз знаходиться у відмінній формі забиває 2-й гол в ворота «Ілічівця». Фещук відзначається втретю за останні 3 гри команди.

Наша команда вже майже повірила в суху перемогу, але арбітр вирішив інакше. Практично на останніх хвилинах матчу в наші ворота було назначего пенальті. За справу взявся В’ячеслав Чурко і не відвів свою команду. Остаточний рахунок 2:1, на більше команда «Ілічівець» розраховувати вже не могла.

Зона вильоту покинута ужгородським клубом, тепер у команди є більше шансів ризикувати і експериментувати на футбольному полі.