gybal

Кожен, хто має намір поступити до ВУЗу Закарпаття, України або навіть будь-якої іншої держави, повинен розуміти, що відбір має проводитися лише за рівних умов, в основі яких мають бути результати вступних випробувань (за винятком пільг, які прописані в законодавстві). Це – чесно, прозоро і справедливо.

Василь Губаль, голова Закарпатської ОДА запевняє, що саме так цей процес і буде проходити віднині.

Голова ОДА звертається в першу чергу до абітурієнтів, до їх батьків, органів влади, всієї громади Закарпаття – не брати участь в корупційних діях при вступі до ВУЗу. Навпаки – рекомендується відразу ж повідомляти про випадки корупції.

Василь Губаль наголосив, що в першу чергу акцентують увагу на навчальних закладах I-IІ ступенів, вступ до яких наразі відбувається без результатів ЗНО.

Власне, кампанія проти корупції в галузі освіти буде проводитися по всій області та країні. Є намір у керівництва області створити спеціальні «гарячі лінії», куди можна буде зателефонувати, щоб повідомити про корупційні дії в тому чи іншому навчальному закладі.

«Приймати звернення я готовий особисто», – строго зауважив Василь Губаль, голова Закарпатської ОДА. Ось така презентація про Закарпаття від Василя губаля.