Tyrcia1

У багатьох закарпатців літній відпочинок на морі асоціюється в першу чергу з Туреччиною. І чому саме ця тепла привітна країна так вабить до себе наших туристів? Це сонячне царство готове прийняти нових гостей і в 2015 році. Якщо в планах відвідати цього разу саме Туреччину вперше, тоді до Вашої уваги невеликий огляд з цінами і найцікавішими місцями, де Ви просто зобов’язані побувати.

Тури
Тижневий тур в Туреччині в даний час можна купити навіть за 280 доларів. Зверніть уваги на гарячі тури.

Екскурсії
Оглядова по Бодруму – бл. 25 доларів. Вартість вхідних квитків в стародавні міста Ефес , Дідім , Мілет – бл. 7 доларів .

Bodrum-01

Розваги
Вхідний квиток в аквапарк Adaland (Кушадаси) – бл. 25 доларів (дорослі) і бл. 20 доларів (діти 4-9 років). Вхід на дискотеку під відкритим небом Halikarnas (Бодрум) – бл. 10-15 доларів.

Пляжі курорту Кушадаси володіють незаперечними перевагами: дрібний пісок, пологий вхід в море, тепла і чиста вода. Просто рай для купання!

Кушадаси. Аквапарк

Кушадаси. Аквапарк

Прогулянка по проспектах стародавнього Ефеса те саме зануренню у минуле. Ось пам’ятники знатним і багатим полководцям, медикам і архітекторам, а там попереду – публічна бібліотека Цельса, побудована його сином. Колосальна будівля!