Tryskavec

По приїзду в санаторії Трускавця, туристи починають замислюватися про заняття, якими вони могли б зайнятися тут під час свого відпочинку.

Ті люди, які вже побували в найбагатшій природними і лікувальними ресурсами області України, рекомендують познайомитися з санаторіями Трускавця. Природа в цих місцях дуже красива. Перебуваючи на свіжому повітрі, можна відразу помітити, наскільки він чистий і саме тому – цілющий. У цьому повітрі міститься багато озону, тому всім туристам рекомендують якомога більше часу приділити прогулянкам на свіжому повітрі, адже він не тільки корисний, але його ще приємно вдихати, так як він пахне хвойними смолами.

Також можна зайнятися прогулянками по санаторію Трускавець. Це місце славиться своїми шикарними гірськими хребтами і масивами. Унікальні ці схили тим, що збереглися вікові ліси. А на рівних виступах, що знаходяться поза скель, ростуть смачні ягоди, такі як брусниця і чорниця. Нижче цих ягід можна помітити прекрасну ожину. У літній сезон в Трускавці можна зустріти незліченну кількість овець.

Прогулюючись на свіжому повітрі неможливо не звернути увагу на чудовий хвойний і буковий ліс в санаторії. Відразу згадуєш про Закарпаття. Також є можливість помітити серед цього лісу такі дерева як дуби, черешні, горіх, сосни, ялини.

Любителям полювання на цьому курорті також надається можливість продемонструвати свої здібності. Зробити це можна, як в лісах, так і в заповідниках Трускавця.

Якщо турист не проти верхової їзди, то можна покататися на конях. Прогулюючись по просторах санаторію, можна провести це заняття з корисю. Наприклад, сходити за ягодами чи грибами. Також можна відправитися на риболовлю.

Tryskavec1

Якщо зупинитися в приватному секторі, орендуючи там житло, то можна прогулятися по диким місцям Трускавця, скупатися у чистій гірській річці і помилуватися чудовими краєвидами.

Також при зупинці в приватному секторі можливо ближче познайомитися з побутом місцевого населення, спробувати місцеві страви приготовані в домашніх умовах. Провідниками по цікавим місцям тут можуть бути місцеві жителі, які також можуть розповісти легенди та історії пов’язані з Трускавцем.

Відпочиваючи в санаторії, рекомендують відвідати лікувально-оздоровчі процедури. Вони спеціалізуються на лікуванні хронічних захворювань всіх органів.

Основним методом лікування в багатьох санаторіях – є вживання мінеральної води. Адже саме в цих місцях вона натуральна і тому багата різними корисними речовинами. Води, які знаходяться в цих місцях, можна назвати цілющим бальзамом Трускавця.

Tryskavec2

Також можна проїхатися по Карпатам з екскурсією, побачивши там багато визначних пам’яток. Безліч різних музеїв і прекрасних , самих найчистіших і найкрасивіших озер.

Але багато що з цього списку можливо тільки в літній період, якщо ж відпустка почалася взимку, то приїхавши в санаторій Трускавець навіть у цю пору року, все одно знайдеться маса інших не менш цікавих занять.

Наприклад, катання на гірських лижах, сноубординг, катання на санях.

А щоб не замерзнути і не застудитися, бажано вжити міцний напій – глінтвейн.

Одним словом в Трускавці добре як взимку, так і влітку.

Найголовніше тут те, що туристи можуть не тільки захоплююче провести свій час, але й ще й зміцнити своє здоров’я.