Ніхто не любить хворіти, особливо, якщо учора все було гаразд, а сьогодні хочеться щільніше загорнутися у ковдру й нікуди не виходити. їжа на смак немов папір, Вас хилить у сон. Життя ніби зупиняється…

zastyda

Якщо Ви захворіли «від холоду», потрібно перебувати у теплі. У закритому приміщенні віруси значно активніші, ніж надворі. Щоб не боятися застуди, потрібно загартовуватися.

Під час застуди потрібно краще харчуватися. Під час хвороби краще їсти мало — тоді організм направляє всі сили на боротьбу з хворобою, а не на перетравлювання їжі.

Побільше вітаміну С. Цей вітамін, безсумнівно, підвищує імунітет, проте, щоб швидше одужати, потрібно лікуватися відповідними засобами.

Цибуля та часник — найкращі ліки від застуди. Для профілактики застуди цибуля та часник дуже корисні. Проте якщо Ви вирішили скористатися ними у якості крапель для носа, дізнайтеся точні пропорції речовин у складі таких крапель.

Ідеальний варіант — не шукати рецепт самостійно, а скористатися ліками з силою природних компонентів, розробленими на науковій основі.
Це лише загальні поради, тому перш ніж лікуватися, рекомендуємо звернутися до лікаря.