Провести вечір разом з сім’єю чи друзями, переглядаючи при цьому новий фільм в кінотеатрі – це для багатьох ідеальний вид відпочинку. Переглядати нові фільми в мукачівському кінотеатрі «Перемога» можна майже щотижня. В день тут можна побачити багато молодих сімей разом з дітьми, які люблять дивитися мультики на великому екрані. Ввечері тут багато молоді, яка залюбки проведе 2-3 години за переглядом чергового блокбастеру.

Кінотеатр «Перемога» Мукачево

Кінотеатр «Перемога» Мукачево

«Перемога» Мукачево. Сеанси

Сеанси на сьогодні можна завжди передивитися на офіційному сайті кінотеатру «Перемога». Розклад сеансів оновлюється завжди вчасно, то ж якщо Ви не знаєте як провести сьогоднішній вечір – ми рекомендуємо завжди зайти на сайт кінотеатру «Перемога» і переглянути афішу кіно. Ми впевнені новинки фільмів практично заставлять Вас прийти і купити квиток на черговий фільм.
http://www.kino-peremoga.com.ua/

Мукачево «Перемога». Афіша

Не тільки сеанси на сьогодні можна побачити на сайті кінотеатру. В рубриці «Незабаром» до Вашої уваги афіша закладу. Тут разом з датами є цікавий опис фільмів, разом з трейлерами, які от-от почнуть показувати в «Перемозі». Для тих хто планує свій відпочинок на вихідні ще з будніх днів – це зручний спосіб розглянути як варіант саме перегляд фільму в кінотеатрі міста Мукачева.
http://www.kino-peremoga.com.ua/nezabarom

Кінотеатр «Перемога» Мукачево. Ціни

За 1 квиток на сеанс нового фільму Вам доведеться заплатити 50 грн. Про знижки і акції завжди питайте інформацію безпосередньо у касах кінотеатру. Квитки можна забронювати по телефону (див. в контактах).

Кінотеатр «Перемога» Мукачево. Офіційний сайт

http://www.kino-peremoga.com.ua/
Адреса:
пл. Миру, 3/2, Мукачево, Закарпатська область,89600, Україна
03131) 3-19-43
(066) 28-28-954

«Перемога» Мукачево в соціальній мережі VK: http://vk.com/kino_peremoga

Будівля кінотеатру є відновленим історичним об’єктом. Кінотеатр розрахований на 400 глядачів. В фоє представлені світлини та документи Першого з’їзду народних комітетів Закарпатської України, адже саме тут 26 листопада 1944 р. було проголошено возз’єднання Закарпаття з Україною.