Квітка Полонини фото

Квітка Полонини фото

Санаторій «Квітка Полонини» – одна з кращих оздоровниць України. Санаторій розташований безпосередньо на території природних мінеральних вод. Комплекс відпочинку знаходиться посеред Карпатських гір, в 5 км. Від Сваляви і 2 км. Від міжнародної траси Київ – Чоп.

Санаторій Квітка Полонини

Санаторій Квітка Полонини

Санаторій «Квітка Полонини»

Саме мінеральна вода приваблює сюди багатьох людей з різних куточків України і навіть Європи. Це чи не єдиний лікувальний заклад в Україні, де для лікування використовують відразу три види мінеральних вод: Лужанська-4, Лужанська-7, Поляна Квасова.

Санаторій «Квітка Полонини» і оздоровчий комплекс «Сузір’я» розрахований на 550 відпочиваючих. Здравниця мають декілька профілів лікування. Основний профіль – захворювання шлунково-кишково тракту, гастроентерологічні захворювання, але виходячи з того, що різновиди мінеральної води відповідають таким типам як вода з Карлових Вар чи Віші, або ж Трускавецька вода, то можна лікувати і такі захворювання як цукровий діабет і ін.. Їздити сюди на оздоровлення рекомендують при захворюваннях нирок, сечовивідних шляхів, серцево-судинної системи, опорно-рухового апарату.

kvitka-sad6

kvitka-sad5

kvitka-sad4

Квітка Полонини. Закарпаття

На території санаторію діє сучасний лікувально-діагностичний центр, в якому є все необхідне для того, щоб правильно діагностувати проблеми Вашого організму і кваліфіковано його лікувати, з кращими спеціалістами. В залежності від потреби – фахівці призначають індивідуальний курс лікування.

Популярністю серед відпочиваючих користується підводний душ масаж. Під дією струменів із мінеральної води м’язи організму розслаблюються, при цьому виводяться і солі, які інколи роками турбують людину. Керуючись багаторічною практикою, медичний персонал санаторію, рекомендує використовувати відпочиваючим і фіто чаї. На території санаторію працює і фіто бар, де вам запропонують трав’яні чаї, сировина для яких зібрана в екологічно чистих куточках Карпат.

Для прекрасної половини людства тут доступні косметологічні кабінети, в яких кваліфіковані косметологи запропонують кращі методики та технології для омолодження шкіри.

kvitka-polonyny-2

kvitka-polonyny-1

kvitka-polonyny-7

kvitka-polonyny-6

kvitka-polonyny-5

Квітка Полонини. Свалява

Важливою особливістю «Квітки Полонини» є те, що лікувально-діагностичний комплекс, їдальня, розважальний центр, житлові кімнати – все це з’єднано між собою теплим переходом. Навіть якщо надворі дощ – Вам не доведеться відчувати на собі примхи природи.

До послуг відпочиваючих – одно та двохмісні номери, з різними рівнями комфортності: від звичайних однокімнатних, до трьохкімнатних люксових апартаментів. Відпочивати тут зручно в усі пори року, саме тут можна зустріти багато людей, які їздять в «Квітку Полонини» регулярно, майже щороку.

У їдальні санаторію Вам запропонують 3-разове харчування, яке доречі входить у вартість путівки. При потребі лікар-дієтолог запропоную Вам дієтичне харчування, яке часто потрібне для повноцінного лікування.

Вас приємно здивую територія закладу – це 10 га. Це справжня оаза, яка нагадує ботанічний сад, з неймовірною красою і різноманітністю флори. Оригінальні скульптурні форми, рідкісні дерева і квіти, затишні альтанки для відпочинку, 2 озера. Для любителів екзотики є можливість поїздити верхи на коні. Іппотерапія – лікування їздою верхи, це і приємно і корисно! Такий метод лікування широко використовується в Європі, а від недавно і в «Квітці Полонини».

Іппотерапія

Іппотерапія

Санаторій має власні гірськолижні траси довжиною 400 та 900 метрів з підйомниками.

Квітка Полонини. Ціни 2015 року

Ціни

Ціни

suzirja-price2015-1

suzirja-price2015-2

kvitka-polonyny-price2015-1

kvitka-polonyny-price2015-2

kvitka-polonyny-price2015-3

«Квітку Полонини» облюбували люди з середнім достатком через помірні ціни.

Недарма «Квітка Полонини» стала лауреатом рейтингу «краще підприємство України». Весь персонал від покоївки до головного лікаря зроблять все можливе для того, щоб Ваш відпочинок став приємним і корисним!

Квітка Полонини. Офіційний сайт

http://kvitkapolonyny.com/

Санаторій «Квітка Полонини» та оздоровчий комплекс «Сузір’я» чекають на вас за адресою:
Санаторій «Квітка полонини» (ТОВ “Сузір’я”)
89325, с.Солочин, Свалявський район, Закарпатська область
Для довідок:
тел./факс (03133) 3-24-54, 3-24-55; тел. 3-23-16;
моб. 8 (050) 963 06 95
kvitka-reg@rambler.ru

Квітка Полонини. Фото

kvitka-sad3

kvitka-sad2

kvitka-sad1

kvitka-sad-ozero

kvitka-sad-ozero1

Санаторій “Квітка Полонини” відео