Українські Карпати

Українські Карпати

Для українців Карпати взимку – ідеальний варіант для відпочинку. Недалеко, дуже гарно і за цінами цілком доступно. А ще дуже різноманітно і абсолютно незабутньо. Звичайно, гірськолижників-асів агітувати не треба. Вони і так знають про карпатські траси все, включаючи кут нахилу. До того ж давно підготували лижі і купили квитки в сторону улюбленої турбази. Радимо наслідувати їхній приклад, навіть якщо у вас немає лиж і ви не знаєте, до чого їх кріпити. Не біда. Вам навіть можна позаздрити. Трохи впевненості в собі і … зробите багато досягнень, іноді не бажаючи того.

Славське Карпати

Хочете максимального комфорту – вирушайте в Мекку українських гірськолижників – Славськ. Інфраструктура і рівень сервісу тут близькі до євростандартів, а от ціни … порадують . Вас чекають 22 крісельних підйомника, траси будь-якого рівня складності, послуги інструкторів і численні пункти прокату спорядження (між іншим, цілком пристойного). Обов’язково підніміться на Тростян. Хоча б для того, щоб, проїхавшись в кріслі підйомника, помилуватися приголомшливою панорамою засніжених гір, величавістю ялин і смерек.

Погода Славське


До речі, на вершині Тростяна можна спробувати смачні шашлики, гаряче червоне вино і запашної кави. Якщо попри Ваші сподівання гірські лижі не стануть для вас спортом-фаворитом, не турбуйтеся. Є ще санки, сани і навіть екскурсії. Також можна добре відпочити в сауні або … на дискотеці. У Славському вас гостинно зустрінуть санаторій «Славський», пансіонат “Бойківщина”. Бази відпочинку “Львів” і “Перлина Карпат”.

Воловець – Подобовець. Відпочинок взимку

Цей гірськолижний тандем розташований високо в горах. Добиратися сюди складніше, тому і людей менше. А отже, черг на підйомник практично не буває. До того ж ціни дещо нижчі, ніж у Славську. Гірськолижний схил і підйомник знаходяться в селі Подобовець, але для тих, хто волів оселитися в Половців, є регулярний транспорт. Схил, що складається з трьох рукавів, задовольнить лижників будь-якої кваліфікації. Турбаза “Подобовець” знаходиться всього в 50 метрах від підйомника. Можна розміститися і на турбазі “Вікторія”.

Погода Воловець

Яндекс.Погода

Красія

Це чудове містечко може стати справжнім сюрпризом і для “чайників”, і для досвідчених гірськолижників. До безперечних достоїнств відноситься його маловідомість, але незважаючи на це, інфраструктура досить розвинена. Шість підйомників різної довжини, доглянуті пологі схили з стійким сніговим покривом. Численні недорогі кафе.

Красія проживання

Оселитися можна на турбазах і в приватному секторі. 2-місний номер тут коштує приблизно 300 грн. До речі, схили гори Красія покриті листяним лісом – явище для Карпат унікальне. Зовсім недалеко знаходяться дивовижної краси мармурові печери.

Гірськолижний відпочинок в Карпатах

Вибір за вами – адже є ще Яремча, Тисовець, Яблуниця, Драгобрат , Бескид… Куди б ви не відправилися, ви неодмінно закохаєтесь в Карпатські гори. Станьте одним з тих, хто здійснює паломництво в зимову безтурботність – саме в українські Карпати.

Славськ: дорога – поїздом Київ-Ужгород їхати до Славську. На всякий випадок – телефони деяких готелів. Санаторій “Славський” : (03251) 415-41 , пансіонат “Бойківщина”: (03251) 411 -57 , база “Перлина Карпат”: (03251) 413-86 .

Воловець: дорога – поїздом Київ-Ужгород можна доїхати до м. Воловець. Від Воловця до села Подобовець – 11 км на маршрутці , транспорт регулярний і дуже надійний.

Красія: дорога – поїздом Львів-Ужгород до с. Кострино, звідти турбази посилають транспорт.

Красія відео