1Термальні води Закарпаття славляться на всю Україну. Якщо про комплекс «Косино» чули вже майже всі, то про термальні води що у Велятині (Хустський район), слід розказати прямо зараз. Тут також прямо з-під землі б’є оздоровча гаряча вода з унікальними цілющими властивостями. До того ж, відпочинок у Велятині обійдеться Вам набагато дешевше, ніж у Косині. Умови, звісно, не такі «європейські», але коли мова йде про оздоровлення, умови відходять на другий план. Головне – з яким настроєм ти йдеш відпочивати і оздоровлюватись на одинці з природою.

Село Велятино

Село Велятино є невеликим. Населення складає близько 4500 чол. Проте, туристів сюди приїжджає за рік набагато більше! Справа в тому, що саме у цьому селі знайшли місце, де з-під землі б’ють термальні води. Згодом тут облаштували цілющі ванни. Саме тому село Велятино стало відомим на всю Україну і навіть за її межами.

3Санаторій «Теплі води»

Санаторій «Теплі води», що знаходиться в селі Велятино Хустського району, пропонує всі умови для відпочинку як-то кажуть – для душі і тіла. 10 затишних номерів готові завжди прийняти гостей з України та сусідніх країн. Приїхати сюди на відпочинок – можна в будь-яку пору року. Санаторій і цілющий басейн працює як влітку, так і взимку. Бронюйте номера за контактними телефонами (див. в кінці публікації). Тут завжди раді гостям! Як відомо, термальні води лікують дуже багато захворювань. Захворювання опорно – рухового апарату, захворювання серцево – судинної системи, гінекологічні захворювання, захворювання органів дихання (нетуберкульозного характеру).

Велятино – термальні води. Ціни

Вхід:
на 2 год. – 60 грн.
абонемент – 120 грн.
ванни – 60 грн.

Шезлонг:
на 2 години – 10 грн.
абонемент -20 грн.

Діти до трьох років безкоштовно, після трьох років до 140 см. пів ціни.
Інваліди І-ІІ групи, учасники бойових дій, чорнобильці І-ІІ категорії, інвалідам війни знижка – 10 грн.
Діти з ДЦП та учасники АТО (при наявності посвітчення) – безкоштовно.
Проживання від 300 грн за двохмісний номер.
На території працює столова “Смачна кухня” та піцерія.

Проживання з домашніми тваринами забороняється !

privatВелятино приватний сектор

В однокімнатному будинок на 2-3 осіб – комфортна кімната, кухня, зручності в будинку, супутникове телебачення, WIFI.

Велика стоянка для авто, альтанка, мангал.

Контактна інформація:
Закарпатська область, Хустський р-н,
с. Велятино, вул. Санаторна, 4
Тел. +38 (097) 155 6566

До ваших послуг затишний будиночок з усіма зручностями в мальовничому с.Велятино. Одна простора кімната, кухня, ванна, сан.вузол, супутникове телебачення,мангал,стоянка для авто. Поряд протікає гірський потічок. Водопостачання з гірського джерела,холодна та гаряча вода постійно. Ідеальне місце для відпочинку однієї сім’ї. Ціна 250 грн/доба

Мирослава: 096 747 6474

Здам в оренду кімнату в с. Велятино. У нас проживають люди, які відвідують Санаторій профілакторій “Теплі води”. Ціна: 80 грн/доба.

Люба: +380978038297

Здам кімнати для комфортного відпочинку поблизу термальних вод.

Мар’яна: 098 774 2120

Погода Велятино

Відео