1Термальний басейн «Жайворонок» відкрився в Берегові в 2011 році. Втім, тут на Вас чекає не тільки басейн з унікальною за своїм складом водою. Соляна кімната, російська баня, SPA процедури, готель, ресторан та великий винний погріб. Цей комплекс чекає на гостей з всієї України, які після відпочинку тут з радістю приїжджають сюди знову.

Басейн вміщую до 80 людей одночасно і займає площу в 160 квадратних метрів. Середня температура води в басейні – близько 32 С. Гідромасаж, 2 водопади, які ніжно зроблять Вам масаж на спину, все це оформлено в стилі давньоримських купалень.

Гаряча термальна вода в басейні буквально на очах загоює дрібні рани на Вашому тілі. До того ж, вона просто незамінна для лікування багатьох недугів: захворювання органів дихання, захворювання серцево-судинної системи. Ця вода відкриває пори шкіри і після купання шкіра стає ніжною, наче в немовляти.

3«Жайворонок». Ціни

Дорослі:
2- год. Перебування в басейні 120 грн.

Кожна наступна хвилина 1 грн.
Перебування в басейні цілий день 250 грн.,

Діти:
Зростом до 100 см безкоштовно;
Зростом від 100 см до 140 см 60 грн.
Кожна наступна хвилина 1 грн.
Перебування в басейні цілий день 120 грн.

Для проживаючих в нашому готелі:
Пляжний варіант (цілий день) 200 грн.
Діти: зростом до 100 см безкоштовно;
зростом від 100 см до 140 см 100 грн.

Басейн працює без вихідних з 8:00 до 22:00.

2Готель «Жайворонок»

Для гостей, які планують відпочити тут декілька днів, працює готель «Жайворонок». В кожному номері є все необхідне для повноцінного відпочинку і проживання. Кондиціонер, кабельне ТБ, санвузол з ванною або душовою кабінкою, вода – цілодобово. До речі, вода подається відразу з власної свердловин. Вона корисна і пити її можна прямо з краника. У холі готелю «Жайворонок» працює кафе. Тут Вам запропонують запашну каву, чай, солодощі, слабоалкогольні напої.

Ціни на номер: від 280 до 600 грн.

cinu

Отож, повноцінний санаторій «Жайворонк», що на Берегівщині чекає гостей для відпочинку душею і тілом.